Libadiye Cad. Tahralı Sk. Kavakyeli Plaza A Blok D:5 Ataşehir / İstanbul

+90 535 711 77 88 info@forcebt.com

W3 Reporter

Workcube raporlama ve analiz aracı W³ Reporter ile kurumsal veri bilgiye dönüşürken, yöneticiler de kendilerine sunulan analizlerle daha sağlıklı öngörülerde bulunabilir, kurumsal karar alma süreci kesin ve doğru bilgi tabanı üzerinde şirketin rekabetçi özelliklerini öne çıkarır.

 • W³ Reporter Çözümü’nün İşletmenize Sunduğu Avantajlar
 • Kullanıcıların Excel, XML, virgül sekmeli metin (comma seperated) gibi çeşitli formatlarda veri saklanan çeşitli veri tabanlarına ve dosya türlerine erişmesi; bu kaynaklardan elde ettiği verileri tablolarda bir araya getirebilmesi ve konsolide edebilmesi, şimdi W³ Reporter ile birkaç basit adımda gerçekleştirilen basit bir işe dönüşüyor.
 • Wokcube’e kolayca entegre olabilen raporlama ve analiz uygulaması W³ Reporter güçlü analiz araçlarıyla işletmelerin çeşitli senaryolar arasından en iyisini seçmesine imkan veriyor. İşletmeler, W³ Reporter ile kendilerine özgü gösterge panellerini (Dashboard) tasarlayıp, en temel performans göstergelerini (KPI) bir araya getirebiliyorlar.
 • W³ Reporter zengin işlevselliği ile ayrıntılı ve şık raporlar oluşturmanızı sağlarken, ERP üzerindeki raporlama yükünü hafifleterek sistem performansını artırıyor. Kurumların oluşturdukları kendi veri küplerine bağlanarak web üzerinden sürükle bırak yöntemiyle rapor oluşturma ve kaydedebilmesi W³ Reporter ile şimdi çok kolaydır. Workcube’ün performanslı raporlama ve analiz aracı W³ Reporter bilgi çalışanlarına hızlı rapor üretimi dışında daha birçok verimlilik sunar.
 • W³ Reporter, ham veriden iş değeri elde etmeyi hızlandıran bir raporlama ve veri analizi aracı olarak zengin özelliklere sahiptir. Sanat ile bilim arasında bir yerde duran raporlama ve analiz konusuna biraz daha yakından bakmak W³ Reporter’ın kurumsal avantajlarını daha net kavramamızı sağlayacaktır.

Üst düzey yönetim için özel olarak hazırlanan W³ Reporter analizleri; finans, pazarlama, satış, servis, müşteri ve ürün gibi farklı açılardan ve bir bütün olarak işletmenin genel gidişatı, departmanların genel performansı hakkında detaylı ve doğru bir görünüm sunar.

 • W³ Reporter Çözümü İle Neler Yapabilirim?
 • Şirketlerde farklı faaliyetleri yürüten iş birimlerinin çalışanları veya departman bağımsız çalışan takımlar, raporlama ve analizi birçok gereksinimle kullanabilirler. Bu gereksinimlerin bir kısmı dışa dönük faaliyetler, bir kısmı yönetim eksenli gereksinimler, bir kısmı da süreç performansını artırma çabalarından kaynaklanabilir.
 • Satış ve pazarlama, servis ve dağıtım, finans, satın alma ve tedarikçi ilişkileri, insan kaynakları, e-ticaret ve online kanalların yönetimi, kurumsal performans yönetimi ve BT süreçlerinin değerlendirilmesi gibi şirketin ana faaliyet alanlarında W³ Reporter; ölçümleme, karşılaştırma, değerlendirme ve iyileştirme adımlarında güçlü raporlama ve analitik özellikleriyle etkin bir şekilde rol alır.
 • Örneğin, satış ve pazarlama açısından W³ Reporter, kurumlara, ürünlerden dağıtım kanalına, iş ortaklarından mağaza yönetimine, online satışlardan saha ekiplerinin yönetimine kadar her adımda mümkün tüm temel performans göstergelerinin (KPI) tanımlanmasını, izlenmesini ve analiz edilmesini sağlar. W³ Reporter; satış analizleri, müşteri ile çağrı merkez, e-posta, web üzerinden veya bire bir ilişki kurulan tüm noktalarla entegre çalışır. En güncel müşteri verisine anında ulaşarak gerekli raporlamaları ve analizleri yapmanıza imkan verir. Dolayısıyla güncel bilgiyle çalışan satış profesyonelleri de müşteri tercihlerini, satın alma davranışını ve değerini çok daha iyi kavrayabilir. Güncel ve doğru bilgi sayesinde fırsatları doğru zamanda değerlendirip daha etkili satışlar gerçekleştirebilir.
 • Finans yönetiminde W³ Reporter analiz araçları sadece ayrıntılı finansal tabloların oluşturulmasında değil aynı zamanda kârlılığınızı, kayıplarınızı, varlıklarınızı görmenizi sağlayacağı gibi finansal yönetimin performansını da değerlendirme imkanı sunar. W³ Reporter ile nakit akış trendinizi tanımlayabilir, bu trendleri bütçenizle karşılaştırabilirsiniz. Müşteri ve aktiviteleri kar ve maliyet açısından izleyerek size nelerin ekstra maliyet doğurduğunu görebilir, bu maliyetleri ortadan kaldıracak önlemleri alabilir ve bu sayede kazancınızı artırabilirsiniz.
 • Üst düzey yönetim için özel olarak hazırlanan W³ Reporter analizleri; finans, pazarlama, satış, servis, müşteri ve ürün gibi farklı açılardan ve bir bütün olarak işletmenin genel gidişatı, departmanların genel performansı hakkında detaylı ve doğru bir görünüm sunar.
 • W³ Reporter üzerinde oluşturulan raporlar, Excel, PDF, Word formatlarına dönüştürülebildiği gibi, grafik formatında da alınabiliyor. W³ Reporter, kullanıcılarına farklı sistemlerdeki verileri Workcube’e entegre ederek, konsolide ve yüksek performanslı raporlar oluşturmasına olanak sağlıyor. İşletmeler, W³ Reporter ile Dashboardlar tasarlayıp, KPI’lar ile satış ekibinin kotalarını, mevcut satışlarını, eksikleri ortaya koyarak, görsel raporlamalar yapabiliyor. Veri ambarı üzerinde çalışan W³ Reporter, rapor oluştururken ERP üzerindeki raporlama yükünü hafifletiyor, sistem performansını arttırıyor.