Libadiye Cad. Tahralı Sk. Kavakyeli Plaza A Blok D:5 Ataşehir / İstanbul

Web & Entegrasyon


Dünya eskisinden daha hızlı değişiyor. Zaman yönetiminin önemi artıyor. Bilgi en ciddi güç haline geldi. Bilgiyi işletmenin gücüne dönüştürmeyi hedefleyen ForceBT, gerçekleştirdiği entegrasyonlarla işletmenizdeki farklı sistemleri Workcube ERP ile konuşturur. Bilgiyi tek merkez üzerinden yönetmenizi sağlayarak, operasyonel gücünüzü arttırır. ForceBT, çalışandan cariye, üründen fiyata, siparişten irsaliyeye işletmenin ihtiyaçlarına göre gerçekleştirdiği entegrasyonlarla bütünsel e-dönüşümün bir parçası olmanızı sağlar.

e-Fatura

ForceBT, Gelir İdaresi Başkanlığı e-Fatura uygulamasına tabi olan müşterilerine Workcube ERP üzerinden gerçekleştirebilecekleri “Özel Entegrasyon” , “GİB Portal” uygulamalarına yönelik e-Fatura çalışmalarında eksiksiz çözüm sunar.

e-Defter

ForceBT, GİB’in yevmiye defteri ve büyük defter (defter-i kebir) için başlattığı E-Defter dönüşüm projesi ile müşterilerine, zorunlu kılınan defterlerin elektronik dosya olarak hazırlanması, dijital ortamda kaydedilmesi, değişmezliğinin, bütünlüğünün ve kaynağının doğruluğunun garanti altına alınması süreçlerinde çözüm ortaklarıyla tam destek sunar.

e-Arşiv

ForceBT, e-arşiv uygulaması ile son kullanıcıya mali mühürlü ve imzalı faturaları PDF formatında göndererek, faturanın hızlı ve kolay şekilde son kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Tebliğ kapsamında zorunlu tutulan mükelleflerin operasyon maliyetlerini azaltır.

e-Ticaret

ForceBT, işletmelerin tedarikçileriyle ilgili bilgi alışverişini desteklemek üzere stok, ürün, fiyat, sipariş gibi ortak verileri ERP sistemine entegre ederek, veri alışverişini kolaylaştırır, gerçek zamanlı veri akışını sağlar.

Web Servis Entegrasyonları

İşletmeniz ERP’ye geçmeden veya kullanım sürecinde talebe göre mevcut yapı incelenerek entegrasyon ihtiyaçlarınız analiz edilir, gerekli süreç değişikliklerine göre aksiyonlar alınır. Oluşan analizlere göre SMS, kargo, depo ve araç takip sistemlerinden veri aktarımı entegrasyonlarını hızlı ve kolayca gerçekleştirir.

workcube_entegrasyon_grafik

 

Web Entegrasyon, Özel Geliştirimler, Workcube İle Uyumlu Web Siteleri, B2B, B2C, Extanet İhtiyaçlarınız İçin Hemen Arayın, Yardımcı Olalım.