Libadiye Cad. Tahralı Sk. Kavakyeli Plaza A Blok D:5 Ataşehir / İstanbul

Uygulama Danışmanlığı


Workcube, işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan iş süreçlerine göre implementasyonun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Proje implementasyonu kapsamında parametre tanımları, veri hazırlama ve aktarma, şablon ve çıktı tasarımları, sisteme geçiş desteği ve sürece bağlı kullanıcı eğitimleri konularında tutarlı, hızlı ve sorunsuz çözümler sunan Workcube, projenin kullanıma alınmasıyla birlikte oluşan yeni talepler, süreç değişiklikleri, yeni modül kullanımları gibi diğer konularda da hizmet sunar.

Human Resources (HR) Uygulama Danışmanlığı

Workcube HR Modülü Uygulama Danışmanlığı Ekibi, uygulama kapsamındaki e-profil, e-hesap, rol planlama, performans, organizasyon panlama, işe alım, kariyer portal, analiz, raporlama ve PDKS raporlama sistemi modüllerinin tüm süreç ve aşamalarının işletmeye uyarlanmasında tam destek sunar.

Customer Relationship Management (CRM) Uygulama Danışmanlığı

Workcube CRM Modülü Uygulama Danışmanlığı Ekibi; etkileşim, başvuru gibi call center, hedef kitle, kampanya/etkinlik yönetimi, üye, fırsat, ziyaret ve satış planlama uygulamalarının işletmenize uyarlama sürecini yöneterek, müşteri yönetimi ve memnuniyetini arttırmaya yönelik değerlendirmeler yapabilmenize olanak sağlar.

Finance & Accounting (FA) Uygulama Danışmanlığı

Workcube FA Uygulama Danışmanlığı Ekibi; fatura, muhasebe, bütçe, cari hesap, kasa, banka, çek/senet, sabit kıymetler, kredi ve fon yönetimi, masraf yönetimi gibi finansal uygulamaların işletmenize uyarlama sürecini yönetir. Tüm finansal operasyonlarınızla birlikte risklerinizi, bütçelerinizi ve masraflarınızı da etkin biçimde yönetmenizi sağlar.

Sales & Distribution (SD) Uygulama Danışmanlığı

Workcube SD Uygulama Danışmanlığı Ekibi; ürün/fiyat yönetimi, stok yönetimi (stok hareketleri, stok işlemleri, sevkiyat işlemleri, stok maliyetleri), satın alma yönetimi (İç talep, satın alma talepleri, teklifler, siparişler), satış yönetimi (teklif, sipariş, taksitli satışlar, promosyonlar,) başlıklarındaki tüm uygulamaları hayata geçirir, satış ekibinizin müşteri bilgilerine gerçek zamanlı olarak ve anında ulaşmalarına imkan verir.

Material Management (MM) Uygulama Danışmanlığı

Workcube MM Uygulama Danışmanlığı Ekibi; ürün / fiyat, ürün tasarım (ürün ağacı tasarımları, spec), kalite, bakım (bakım planı, bakım sonuçları, bakım takvimi, arıza bildirimleri), planlama (üretim talepleri, üretim emirleri), malzeme (üretim malzeme ihtiyaçları), maliyet (ürün, üretim, işçilik maliyetleri) ve üretim takibi konularında üretici firmaların üretim süreçlerini tüm boyutlarıyla yönetme ve analiz etmelerini kolaylaştırır, hızlı ve iyi kararlar almasını sağlar.

e-ticaret, B2C, B2B Portal Yaratın

Workcube, ERP alt yapısı üzerinde çalışan son kullanıcıya yönelik kariyer portal, e-ticaret ve bayi portali gibi tüm network’ünüzü tek bir ekosistemde buluşturan özel platformlar yaratır. İletişim ve iş birliğinizi güçlendirir.

Danışmanlık İhtiyaçlarınız İçin Hemen Arayın, Yardımcı Olalım.