Libadiye Cad. Tahralı Sk. Kavakyeli Plaza A Blok D:5 Ataşehir / İstanbul

IT Sistem ve Altyapı


İşletmelerin ihtiyacı olan tüm IT sistem ve alt yapı gereksinimlerini en verimli şekilde aşama aşama planlayan, tasarlayan ve yöneten ForceBT, ERP projelerinden beklediğiniz yüksek performans ve güçlü altyapı ihtiyacını yönetir. İşletmenize değer katar, kurumsal hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır.

Fiziksel Sunucu Hizmetleri

ForceBT, işletmenin fiziksel sunucu ihtiyacı kapsamında mevcut altyapıyı analiz eder, sektördeki tüm marka ve ürün gruplarını inceleyerek kuruma en uygun konfigürasyonu tasarlar. Marka odaklı yaklaşımdan ziyade müşteri odaklı yaklaşımıyla en uygun sisteme en uygun maliyetle sahip olmanızı sağlar.

Network ve Güvenliği

Kurumsal BT varlıklarınızı koruyan, bilgi bütünlüğü, güvenliği ve gizliliğini sağlayan genişletilebilir ve yüksek güvenlikli ağ ve güvenlik çözümleri ile iç ve dış tehditlere karşı sisteminizi uçtan uca korur, yüksek güvenlik sağlar.

Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri

Güvenli ve doğru kurgulanan veri yönetimi, işletmenizin veri yaşam döngüsünden maksimum fayda üretmenizi sağlar. Veri depolama, arşivleme ve yedekleme çalışmalarında edindiği deneyimlerle işletmenizin elektronik ortamda sahip olduğu tüm verileri analiz eder, mühendislik standartlarına uygun ve kurumun iş süreçlerine paralel bir yedekleme politikası belirler.

Felaket Senaryosu Çözümleri

Sel, yangın, enerji kesintisi ve çoğu zaman da kullanıcı hatasından kaynaklanan durumlarda iş sürekliliğinin sağlanması için ihtiyaç duyulan kurumsal felaket senaryoları geliştirerek, veri kayıplarını önler ve işlerin kesintisiz yürümesinde etkin çözümler sunar.

Bulut Bilişim Çözümleri

İşletmelere küçük yatırımlarla bulut üzerinde iş yapabilme imkanı da sunan Workcube, ihtiyacınız olan tüm donanım ve yazılımlara, yönetim ve bakım giderleri olmadan sahip olmanızı sağlar. Her büyüklükte işletmeye optimize edilebilen, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen servis sağlayıcılarıyla geliştirdiği iş birlikleriyle yurt içi ve yurt dışı sanal sunuculara uygun maliyetlerle ulaşmanız için ihtiyaç duyulan danışmanlık, kurulum ve yönetimi hizmetleriyle ofisinizi buluta taşır.

IT ve Sistem Alt Yapı İhtiyaçlarınız İçin Hemen İletişime Geçin, Yardımcı Olalım.

w3c-maintenance-forcebt